Kontorene våre

Norge

Postadresse
Oslo
Datema Norge AS
Holterveien 2A
1448 Drøbak

Besøks- og leveringsadresse
Holterveien 2A
1448 Drøbak

Telefonnummer
Sentralbord: +47 66 99 10 30
Fax: +47 66 99 10 31
E-post: info@datema.no

Sverige – Stockholm

Postadresse
Solna (hovedkontor)
Datema AB
Box 1492
171 28 Solna

Besøks- og leveringsadresse
Att: service
Solna Strandväg 98
171 54 Solna

Telefonnummer
Sentralbord: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: info@datema.se

Kundestøtte – service og support
Tel: +46 8 517 150 55
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: support@datema.se

Sverige – Vest

Postadresse
Datema Väst
Konsulthuset
Karl Nordströms väg 31
432 53 Varberg

Besøks- og leveringsadresse
Karl Nordströms väg 31

Telefonnummer
Sentralbord: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: info@datema.se

Forretningsområder

Selvskanning

Nils Thudén
Managing Director Datema Retail Solution
+46 73 513 46 17
nils.thuden@datema.se

Mattias Bernhardson
North and Latin America
+46 70 836 80 37
mattias.bernhardson@datema.se

Mobilitet

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Ian Parker
Manager Director Datema Norge A/S
+47 91 65 75 45
ian.parker@datema.no

Per Wallmon
Key Account Manager
+46 708 36 99 66
per.wallmon@datema.se

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Datema Väst

Pelle Lindgren
Consultant
+46 703 55 44 77
pelle.lindgren@datema.se

Peter Larsson
Project Manager
+46 708 36 80 04
peter.larsson@datema.se

Webshop

Ledelse

Nils Thudén
Managing Director Datema Retail Solution AB
+46 735 13 46 17
nils.thuden@datema.se

Anette Holst
Financial Manager
+46 708 36 80 15
anette.holst@datema.se

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Ian Parker
Managing Director Datema Norge A/S
+47 91 65 75 45
ian.parker@datema.no

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Mattias Bernhardson
North and Latin America
+46 708 36 80 37
mattias.bernhardson@datema.se

KONTAKT

Vil du heller at vi kontakter deg?

Legg igjen telefonnummer eller e-postadresse, så kontakter vi deg.
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.