Kontorene våre

Sverige – Stockholm

Postadresse
Solna (hovedkontor)
Datema AB
Box 1492
171 28 Solna

Besøks- og leveringsadresse
Hemvärnsgatan 9
171 54 Solna

Telefonnummer
Sentralbord: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: info@datema.se

Kundestøtte – service og support
Tel: +46 8 517 150 55
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: support@datema.se

Sverige – Vest

Postadresse
Datema Väst
Konsulthuset
Karl Nordströms väg 31
432 53 Varberg

Besøks- og leveringsadresse
Karl Nordströms väg 31

Telefonnummer
Sentralbord: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: info@datema.se

Forretningsområder

Selvskanning

Erik Larsen
Managing Director Datema Retail Solution
+ 46 8 517 150 34
erik.larsen@datema.se

Fredrik Lindstedt
Project Manager
+46 708 36 80 25
fredrik.lindstedt@datema.se

Mobilitet

Per Wallmon
Business Area Manager
+46 708 36 99 66
per.wallmon@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager Easy Logic
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Mats Sylvan
Service & Support Manager
+46 70 828 79 36
mats.sylvan@datema.se

Webshop

Ledelse

Anette Holst
Financial Manager
+46 708 36 80 15
anette.holst@datema.se

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Mirja Hjelmberg
Legal Counsel
+46 72 226 53 22
mirja.hjelmberg@datema.se

KONTAKT

Vil du heller at vi kontakter deg?

Legg igjen telefonnummer eller e-postadresse, så kontakter vi deg.
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.